استخدام

با سلام خدمت دوستان عزیز لطفا مطلب رو کامل بخونید و سپس ثبت نام کنبد.

دوستان سایت فایل شاپ برای تکمیل کادر سایت خود و برای پیشرفت بیشتر در کار های خود در نظر دارد در سه زمینه ی زیر نیروی انسانی استخدام کند که به صورت کامل برای شما کار های هر زمینه مشخص شده و مزایای کار هم قید می شود لطفا کامل مطالعه کنید و سپس اقدام به ثبت نام بفرمایید.

دوستان عزیز دقت فرماید این برگه هم میتونه ی شانس خوب برای شما باشه هم میتونه برای شما هیچ ارزشی نداشته باشه چرا که هر کاری سختی های خودشو داره برای همکاری با ما توقع اینو نداشته باشد که کارتون راحت هم باشه

ولی میتونیم به جرعت بهتون بگم این کار اگر کمی پشت کار داشته باشد میتونه به راحتی به کار ثابت شما تبدیل بشه درامد بالا و کار کم و مهمترین ویژگی کار اینه که میتونید تو خانه و حتی محل کار با گوشی یا باکامپیوتر انجام بدید.

1.نویسندگی
2.تولید محتوای قابل فروش
3.بازاریابی

1.نویسندگی

در زمینه ی نویسندگی دوستان فقط کافیست که بتونن محتوا و پست های رایگان مانند پست های رایگان سایت که میتونید مطالعه کنید در هر زمینه ای تولید کنند که نیاز به تجربه ی خاصی نداره و میتونید با گشتن تو گوگل مطالب جالب و پر بازدید رو پیدا کرده و با تغیرات کوچیکی داخل سایت قرار دهید.

در صورت انتخاب اموزش کامل به شما داده خواهد شد و نگران این موضوع که نمیتونید یا بلد نیستید نباشید.

این شغل برای چه افرادی خوب است ؟ این شغل برای دانشجو ها و کسانی که دنبال کار نیمه وقت هستند عالی میباشد.
حقوق این شغل چقدر است ؟ حقوق این کار در ماه 1.250/000 تومان میباشد

2.تولید محتوای قابل فروش

در این زمینه دوستانی که میتونند محتوای قابل فروش تولید کنید ثبت نام میکنند و در ازای فایل های فروشی که برای ما تولید میکنند به دو صورت حقوق در یافت میکنن که در پایین براتون توضیح داده میشه ولی برای این کار هم نیاز به هیچ تجربه ای نیست و ما خودمون اموزش های لازم رو بهتون میدیم.

این شغل هم برای کسانی که دنبال سود بالا و شغل نیمه وقت و حتی دائم هستن عالی هستند .

حقوق ثابت برای تولید ماهی 60 فایل فروش مبلغ 1.250.000 تومن میباشد

روش دوم حقوق به صورت پورسانت از فروش میباشد که هر تعداد فایل بخواید میتونید تولید کنید و سقفی برای این کار وجود نداره و به ازاری هر فروش فایل شما 40 درصد قیمت محصول به شما تعلق میگیره .

استخدام

3.بازاریابی

برای این کار نیاز به تجربه کاری ندارید و این کار هم برای شما اموزش داده خواهد شد ولی کار جذابی هست این کار و یک کار نیمه وقت میباشد و حقوق بالاتری هم نثبت به دوکار قبلی داره

حقوق این کار ؟ 2.500.000 ثابت بوده و 10 درصد از فروش به بازاریاب داده خواهد شد

نکته: دوستان پیش ثبت نام برای شما 20 هزار تومان میباشد و دلیل این کار فقط اینه که کسی برای اشنایی با کار یا وقت گذروندن فرم رو پر نکنن و وقت مارو نگیرن تا ما بتوانیم در سریع ترین زمان ممکن جواب دوستان رو بدیم .

نکته 2 : دوستان تمام کسانی که ثبت نام کنن از تاریخ ثبت درخواست تا 10 روز کاری بهشون پیام داده میشه برای شروع کار

[gravityform id=”1″ title=”true” description=”true”]